Kuşadası Protez Tırnak

Protez Tırnak yapımında en çok tercih edilen jel ürünler. Kokusuz, renk seçenekleri ve dayanıklılık tercih edilmesinin nedenlerinden bazılarıdır. Kuşadası Protez Tırnak uygulaması için özel olarak üretilen jel malzemesinin tırnak üzerinde şekillendirilerek yapıldığı bir uygulamadır.

Kuşadası Protez TırnakProtez Tırnak Nedir

Protez tırnak akrilik çividen daha çok tercih edilir. Çivilere tatbik edilen ve kurudukça sertleşen ve tırnak görüntüsü alan bir jel ile uygulanır. Özellikle el bakımı için zaman ayıramayan kadınlar için hemen kaldırılamayan bakımlı bir manikür sağlar. Protez Jel Tırnak uygulamasıyla 6 haftaya kadar bakımlı tırnaklara sahip olabilirsiniz. Bu süre zarfında, tırnaklar havayı alarak sağlıklı bir şekilde büyür. Başvuru 1 saat içinde tamamlanır. Bir protez jel çiviyi çıkarmak büyük özen ve dikkat konusudur. Bu nedenle, çıkarma işlemini gerçekleştirirken profesyonellerden yardım almak gerekir.

Protez Tırnak Kimler Yapabilir

Kalıcı Oje herkesin tırnakları vardır. Birçok insan tırnaklarını sanatsal bir ifade, moda biçimi ve hatta kişiliğini tanımlamak için kullanır. Tırnaklarımızı basit bir üst kat, renkli bir pop veya hatta sahte tırnaklarla manikür yaparız. Jel cila, uzun ömürlü ve daha doğal görünümüyle çok popüler oldu. Kuşadası Kalıcı Oje tırnaklar popüler olmaya devam ediyor, ancak tasarımlar daha karmaşık hale geldi ve şekiller ve boyutlar daha çeşitlilik göstererek daha fazla insanın sahte tırnaklarla denemelerine neden oldu.

Kuşadası Protez Tırnak İletişim

Kuşadası protez tırnak ve kalıcı oje uzmanı iletişim:

0 534 068 84 54

 

Whatsapp