Kuşadası Satılık Rottweiler Yavruları

Resimlerde gördüğünüz gibi kesinlikle sevimli. Ne yazık ki Pitbull’lar gibi kötü bir üne sahiptir. Herhangi bir cins gibi, Rottweiler uygun şekilde eğitilmemiş veya sosyalleşmemişse agresif olabilir. Aslında ailelerini memnun etmeye istekli, sevgi dolu, sadık olarak bilinir. Eğer bir Kuşadası Rottweiler yavru köpeğini hayatınıza sokmayı düşünüyorsanız, işte bilmeniz ve vaktinden önce düşünmeniz gereken birkaç şey.

Son Derece Koruyucudurlar

Bu koruma, Rottweiler’ın aşırı agresif olma konusundaki kötü şöhretini kazandığı yerdir. Bu doğuştan korunma ihtiyacına rağmen, Kuşadası Koca Kafa Macar Rottweiler uygun şekilde sosyalleşirse yeni insanlarla ve yavrularla tanışmaya açık olabilir.

Fiziksel ve Zihinsel Aktiviteleri Severler

Kuşadası Satılık Rottweiler Yavruları çok fazla fiziksel spora ihtiyaç duyar. Bu cins güreşmeyi ve spor yapmayı seviyor. Rottweiler ayrıca itaat eğitiminden de hoşlanıyor . Sonuçta, dünyanın en zeki ırklarından biri oldukları düşünülüyor! Kendinizi aktif olarak görüyorsanız, Rottweiler yavruları sizin için uygun olabilir.

Bazen Büyüdüklerini Unuturlar

Bazen sana yaslandıklarında küçük yavrular gibi davranırlar. İnsanlara yaslanma eğilimi gösterirler çünkü sürülere yardım etmek için yetiştirilirler. Rottweilers ayrıca kucak köpeği olduklarını düşünerek midenizi yastığınıza çevirmede sorun yaşamadığını düşünebilir.

Satılık Rottweiler Yavrusu İletişim

Ücretli olarak sahiplendirilecektir. Aydın Kuşadası’nda alıcıya teslim edilecektir. Kuşadası dışına verilmemektedir.

Bilgi için: 0531 621 56 01

Whatsapp