Kullanım Koşulları

İşbu Şartlar ve Koşullar, üzerinde çalıştıklarımızın temelini ortaya koymakta ve olası bir ihtilaf durumunda her iki tarafa da koruma sağlamak üzere tasarlanmaktadır. Müşteriler, kenankaplan.com’a kendileri için harekete geçmelerini söyleyerek, Şartlar ve Koşulları tamamen ve değişmez olarak kabul etmiş sayılırlar.

Tahminler ve Ücretler

Tahminler ve fiyat teklifleri, Müşteri tarafından sağlanan bilgilere, eserin öngörülen boyutu ve karmaşıklığına, mevcut tasarım ve üretim maliyetlerine dayanmaktadır. Aksi önceden aksi kararlaştırılmadıkça, ücretlerimiz, bu faktörlerden herhangi birindeki değişiklikleri yansıtacak şekilde makul bir değişime tabidir.

Daha sonra beklenmedik masraflar olmayacak şekilde, anlaşılan resim ve baskı maliyetleri için (gerekirse) sabit bir fiyat vereceğiz.

kenankaplan.com, KDV’ye kayıtlı olduğundan, belirtilen ücretlerin yanı sıra KDV de ödenebilir.

Sözleşmeyle veya Müşterinin açık isteği üzerine gerçekleştirilen tüm ön, deneysel veya ek işler, geçerli fiyatlandırmamıza göre işin olağan oranından alınacaktır.

Site için içerik en kısa sürede, tercihen tasarım aşamasında bize verilmelidir, böylece tasarımcı metni siteye yerleştirebilir. Müşteriler inşaat aşamasında harcanan zaman miktarının tasarım aşamasındaki ile aynı olduğunu dikkate almalıdır. Site cms ile yerleştirilirse, üzerinde harcanan geliştirme süresi diğer safhalarla aynıdır. İnşaat tamamlandıktan ve içerik verildikten sonra içeriğin daha sonraki bir değişikliği saat başı bazda hesaplanan ek bir ücret talep edecektir.

Disk üzerinde veya elektronik formatta (e-posta gibi) verilmeyen herhangi bir kopya için yazma ücreti alınacaktır.

İlk tasarım çalışması, tamamlanan bir web sitesinin neye benzeyeceğinin bir fikridir. Bununla birlikte, Müşteriler html formatında sınırlamaları olduğunu ve en iyi çabamıza rağmen son halinin tasarım aşamasındaki görünümüyle aynı olacağının garanti edilemeyeceğini unutmamalıdır.

Müşteriler, tüm Web sayfası tasarım özelliklerinin (Çerçeveler, Formlar ve JavaScript gibi) tüm Web tarayıcı sürümlerinde çalışmayacağını unutmamalıdır. Buna ek olarak, Web sayfası içeriği farklı tarayıcılarda farklı şekilde görüntülenebilir. Belirli tarayıcı sürümleri için bir siteyi optimize etmek için ek ücret alınabilir.

Oluşturduğumuz her site aşağıdaki tarayıcılarda kapsamlı olarak sınanmıştır: Internet Explorer 7 ve 8; Firefox 3; Opera 8; Mac ve Mac Safari için Internet Explorer 5.5. Bununla birlikte, Müşteriler, en iyi çabalarımıza rağmen, belirli bir web sitesinin bu tarayıcılarda görünüşünün her zaman aynı olmayabileceğini anlamalıdır.

Kanıtlar

Müşteri onayı için kanıtlar sunulacak ve kenankaplan.com, bu kanıtlarda Müşteri tarafından düzeltilmeyen hatalar veya eksikliklerden sorumlu tutulmayacaktır. Müteakip Müşteri değişiklikleri ve bunlara bağlı ek kanıtlar her zamanki oranımız üzerinden ücretlendirilecektir. Müşteriler, Web Tasarım belgelerinin, önceden aksi kararlaştırılmadığı sürece, İnternet üzerinden görüntüleme için web sunucumuzdaki bir parola korumalı alana geçici olarak yüklenen dosyalar olarak gönderildiğini unutmamalıdır. İnşa aşamasına geçebilmemiz için Müşterinin yazılı onaylaması gerekir (tercihen bir e-posta formatında).

Grafik tasarım deliller bir e-posta ile ek olarak gönderilen bir PDF belgesi şeklinde gönderilir. Herhangi bir grafik tasarım çalışması için Müşteriler, önerilen siparişlerini görsel olarak alacaklar ve mizanpajın, kopyanın ve resmin doğru olduğunu yazdıracak (basılacak isterseniz) yazılı onay almaları istenecektir. Değişiklikler gerekiyorsa, bunlar o zamanki oranımız gereği ücretlendirilecektir. Firma, ne kadar önemli olursa olsun, Müşteri tarafından göz ardı edilen hatalar için sorumlu tutulamaz.

Ödeme ve Teslimatlar

İş, bir ön ödeme temelinde kabul edilir (toplam tutarın 1500 TL’den az olması halinde tahmini değerin% 50’sini temsil eder ve 1. aşamadaki tüm tutarı teklifinizde belirtildiği şekilde tahmini aşılırsa tahmini olarak kabul edilir. önceden aksi kararlaştırılmadıkça, başlamadan önce alınır. Web tasarımı işleri için, önceden% 50 ödeme yapıldığı takdirde, site dosyaları serbest bırakılmadan veya Müşterinin web alanına yüklenmeden önce ödenmemiş bakiye alınmalıdır. 1. Aşama için ödeme önceden alınmışsa, 2. Aşama için tam ödeme, tasarım başlamadan önce yapılmalıdır. Sonra, tasarım onaylandıktan sonra Aşama 3’ün% 50’sine (inşaat aşaması), Aşama için son bakiye ile 3, web sitesinin tamamlanmasından sonra fakat site dosyaları serbest bırakılmadan veya Müşterinin web alanına yüklenmeden önce ödenmiştir.

Grafik tasarım işleri için, yalnızca ilk ödemeleri% 50 kabul ederiz ve sanat eseri CD’ye yazdırmak veya müşteriye gönderilmeden önce ödenmemiş bakiye alınmalıdır.

Baskı ücretleri ile ilgili olarak bunlar ön ödemeli olarak ödenmelidir. Banka hesabımızda tam tutara kadar temiz para biriktirene kadar baskıya devam etmeyeceğiz.

Müşteriler, Web Tasarım çalışmasının, istemcinin Web alanına yüklenen ve / veya Web sayfası olarak önceden yüklenildiği şekliyle, istemcinin disk üzerinde dosya olarak teslim edilebileceğini not etmelidir. Grafik tasarım çalışmaları, disk olarak veya e-posta yoluyla dosya olarak teslim edilebilir.

İş, Müşteri tarafından 30 günün üzerinde bir süre için gecikirse, halihazırda yapılan çalışmaları kapsayan ödemenin derhal yapılması gerekecektir.

Müşterinin kenankaplan.com’un çalışmalarının tamamlanmasını geciktirdiği iki ay geçmesi halinde, kenankaplan.com kendi takdirine bağlı olarak, Müşterinin gecikmesinden önce projenin kalan kısmını sunmak için teklifini gözden geçirebilir.

Bakım veya pazarlama anlaşmaları yapan müşterilerin, sözleşme iptal edilinceye kadar ayakta siparişle önceden kabul edilmiş sabit bir ücret ödemesi beklenir.

kenankaplan.com, Hizmetin ödenmemesi nedeniyle Müşteri’nin uğradığı veri veya iş kaybından sorumlu değildir.

Projenin tamamlanması. Müşteri, web sitesinin, içerik yönetim sisteminin (CMS) ve işlevselliğin onayını verdikten sonra veya CMS Karşılama Paketi’ni aldıktan sonra iki hafta içinde işlevlerine herhangi bir hata veya eksiklik bildirmediğinde proje tamamlandı kabul edilir (içerdiği tarih). Tamamlandıktan sonra, müşteriden gelen tüm ödenmemiş paralar ödeme nedeniyle düşer.

Yükümlülükler

Yükümlülük sınırı, kenankaplan.com tarafından sağlanan hizmetlerin maliyetiyle sınırlandırılacak ve herhangi bir sonuca bağlı kayıp için sorumluluk kabul edilmeyecektir. Buna, İnternetle ilgili hizmetler için, geçici arıza nedeniyle ticaretin kaybı da dahildir.

Ürünler, hazır oldukları anda teslim edilecek ve Şirketin önceden belirlenmiş teslim tarihlerini karşıladığından emin olmak için herhangi bir garanti verilmemektedir. Bu nedenle kenankaplan.com, neden üretim gecikmelerinden dolayı Müşteri tarafından sağlanan herhangi bir maliyet veya kayıp zararından sorumlu değildir.

Bir Müşteri, içeriği zamanında yanıtlamamak veya cevap vermemek suretiyle ertelerse, bu daha sonra son tarihi etkileyecektir ve kenankaplan.com böyle bir gecikmenin sebep olduğu durumlarda sorumluluk kabul etmeyecektir. Ayrıca, üçüncü tarafların fiil veya ihmalleri, mücbir sebepler ve diğer koşullar kenankaplan.com kontrolünün ötesinde olması nedeniyle gecikmeler veya işi tamamlama konusunda bir sorumluluk kabul edilmeyecektir.

Web Tasarımı çalışması için, Internet teknolojilerindeki doğal sınırlamalar nedeniyle, kenankaplan.com, renk üretimi, sayfa biçimlendirme veya web sitesi tasarım işlevlerinin evrensel kullanılabilirliğinde kesin bir garanti veremez.

E-ticaret için bir site kurulduysa, yerinde ödeme işlemi olan (Barclays, Güvenli İşlem, Worldpay, Paypal, vb.) Test için en az bir hafta gerekir.

Çevrimiçi ödeme işlemi sırasında bir kullanıcının ne yapacağını tahmin etmeye çalışabiliriz, ancak kenankaplan.com, kontrol edemediğimiz eylemler nedeniyle kaybolan işlemlerden sorumlu değildir; örneğin, kullanıcının tarayıcıyı bir doğrulamaya yönlendirilmeden kapatması gibi veya kötü niyetli kullanım.

kenankaplan.com, Paypal, Worldpay, diğer barındırma şirketleri veya alan adı tescil ettirenleri gibi herhangi bir dış hizmetin kayıt veya yönetiminden sorumlu değildir.

Bir Müşteri Paypal, Worldpay veya başka herhangi bir çevrimiçi ödeme sürecini seçerse, bu işlemin nasıl yürüdüğünü öğrenmek onların sorumluluğundadır. kenankaplan.com, çalıştığımız ve deneyimlediğimiz hizmetleri yalnızca tavsiye edebilir.

kenankaplan.com, bizimle barındırılmayan sitelerin performansından sorumlu değildir. kenankaplan.com, üçüncü parti barındırma tedarikçileri kullanır ve sunucularımızda barındırılan herhangi bir siteyle ilgili bir sorun olması durumunda, herhangi bir sorunu düzeltmek için elinden gelen her şeyi yapacağımız halde, cevaplama hızından veya çalışma kalitesinden dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

kenankaplan.com tarafımızdan satın alınmayan veya tarafımıza ait olmayan alan adlarından sorumlu değildir.

kenankaplan.com, tarafımızdan gerçekleştirilmeyen herhangi bir DNS değişikliği için sorumlu değildir.

Müşteriler, DNS değişikliklerinin genellikle tam olarak yayılması yaklaşık 48 saat sürdüğünü not etmelidir. Bu süre zarfında herhangi bir web sitesi görüntüleme için uygun olmayabilir. Müşteriler, bu süre zarfında da bazı e-posta kesintileri yaşayabileceğinin farkında olmalıdır.

Var olan bir web sitesinin barındırılmasının kenankaplan.com’a devredilmesi durumunda, müşterilerin istenen e-posta adreslerini vermeleri önerilir; böylece herhangi bir e-posta kesintisini önleyebiliriz.

En iyi çabamıza rağmen SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) sıralamadaki iyileşmeyi garanti etmez. En popüler arama motorlarının (Google, Yahoo, MSN vb.) Önerdiği yönergeleri izliyoruz. İyileştirme genellikle uzun bir zaman periyodunda kademeli olarak gerçekleşir, bu nedenle optimizasyon kampanyasının en az 6 ay boyunca yapılmasını öneririz.

Müşteriler, bir içerik yönetim sisteminin (CMS) satın alınmasının gelecekteki sistem yükseltmelerini içermediğine dikkat etmelidir. Bu sadece bir ek bakım aylığı / yıllık ücret karşılığında yapılabilen bir bakım sözleşmesi ile sağlanır.

Site tamamlandıktan sonra tüm dosyalar sunucuya yüklenecektir. Tasarımın bir kopyasını en çok 2 yıl süreyle saklayacağız. Müşteri herhangi bir zamanda bu dosyaları isteme hakkına sahiptir.

Barındırma sunucusunda yüklenen dosyalara (örneğin, bilgisayar korsanlarının saldırılarına veya dosyaların bakımı veya güncellenmesi için müşteri tarafından yaptırılan diğer şirketlere) karşı tarafın 3. tarafça müdahale edilmesi durumunda, kenankaplan.com sitenin düzgün çalışmadığı ya da gittiğinin sorumluluğunu üstlenmez, ve bu parazitlerin yol açtığı sorunları düzeltmek için saatlik ücretimiz ile ödeme alma hakkını saklı tutuyoruz.

Müşterilerin Sağladığı İçerikler

kenankaplan.com, düşük çözünürlüklü veya düşük kaliteli görüntülerin kullanımını reddetme hakkını saklı tutar. Web’de kalite ve performansın korunması için, önceden optimize edilmiş ve yeniden boyutlandırılmış görüntüler yerine, Müşteri tarafından diske tedarik edilen orijinal yüksek çözünürlüklü görüntüler tercih edilmektedir.

Müşteri, açık baskı veya türde veya düzen halinde açıkça taslak formatında gönderilen kopyalama ve düzen için tam ve ayrıntılı talimatlar verebilir; ancak, Müşterinin talimatlarına uygun olarak resim hazırlayacağımız anlaşılmalıdır. mesleki yargı. Belirsizliklerden kaynaklanan hatalar için sorumlu tutulamayız.

kenankaplan.com, Müşterinin imzalama ve onaylamasından önce yazım ve dilbilgisi düzeltme yapma hakkını saklı tutar.

Müşteri, sunulan tüm materyallerin yasal ve yayınlanmak için uygun olduğundan emin olmalıdır. Bu, telif hakkı ve ticari marka haklarının ihlal edilmemesi için dikkatli davranıyor.

kenankaplan.com, yasadışı, müstehcen, hakaret edici, uygunsuz veya yayın için uygun olmayan herhangi bir malzeme ile çalışmayı reddedecektir.

Adil Kullanım

Tüm müşterilerin en yoğun zamanlarda kabul edilebilir bir performansa sahip olmasını sağlamak için barınma hizmetimiz hakkında “adil kullanım politikası” yürütüyoruz (mesai saat 09:00 – 18:00 arası). Pik saatlerde hizmetleriniz için orantısız bir bant genişliği kullanıyor olduğunuz tespit edilirse, kullanımınızı azaltmanız veya alternatif bir servise geçmeniz istenebilir. Bu durumun giderilmemesi, hizmetinizin sonlandırılmasına veya kısıtlanmasına neden olabilir. Bir kılavuz olarak, sınırı aştığınızdan emin değilseniz, bunu bir endişe olarak düşünmemelisiniz.

kenankaplan.com, İstemcinin barındırma hizmetini bu sınırları aşan herhangi bir kullanım için kullanmamasını kısıtlamak, askıya almak veya sona erdirmek için harekete geçebilir:

(a) Müşterinin kullanımı derhal azaltılır; veya

(b) Müşteri, kullanım için uygun bir barındırma planına yükselir veya ek kapasite satın alır

Müşteri, (a) veya (b) ‘ye uymadığı takdirde kenankaplan.com, bir sonraki faturalandırma döngüsünde ödenmesi gereken retrospektif tutar için bir fatura düzenleyecektir.

Baskı

Baskı kendi bünyesinde gerçekleştirilmez, ancak Müşteri adına Müşteri tarafından düzenlenebilir. Şirket, kendi seçeceği bir matbaa kullanma hakkını saklı tutar. Her çaba sipariş edilen doğru miktarın sağlanması için yapılacaktır, ancak tahminler taşmalar veya sıkıntılar için izin verilen% 5 ila% 10’luk sınırlar üzerinde şarta bağlıdır. Metin silme işlemleri% 10 değişime tabidir. Renk kontrolü optimum düzeyde tutulur, ancak bazı renk varyansı olabilir.

Fesih, İptal

Müşteri tarafından herhangi bir sebepten sonra iptal edilen herhangi bir onaylanmış sipariş, toplam fiyat ve KDV’nin en az% 10’u oranında ücretlendirilecektir. Müşterinin bir belgeyi aldıktan sonra herhangi bir emri iptal ettiği yerde, o noktaya kadar olan kanıt ve işin maliyeti için bir ücret tahsil edilecektir. Müşteri, üretim başladıktan sonra herhangi bir emri iptal ederse, toplam maliyetin + KDV tahsil edileceğini ve baskı iptal edildiğinde iptal edilecek olursa toplam maliyetin% 100’ü oranında bir ücret + KDV verilmesi gereken son gün. Bu masrafların hiçbiri iade edilemez.

Uyuşmazlıkların Çözümü

İşbu Sözleşme Şartları ve kenankaplan.com ile Müşteri arasındaki diğer sözleşme şartlarından doğan herhangi bir anlaşmazlık, Türkiye kanunlarına göre yönetilir ve tarafların her biri, Türkiye mahkemeleri tarafından muhatap alınacağını kabul ve beyan eder.