Yeniden Pazarlama

yeniden Pazarlama

Yeniden pazarlama ve yeniden hedefleme, sitenizi daha önce ziyaret etmiş bir kullanıcıya hedefli bir reklam görüntülemeyi içerir.

Yeniden Pazarlama Nedir?

Yeniden Pazarlama, markanızın tüketici bilincini artırmanın yanı sıra, web sitenizle daha önce ilgilenen kullanıcıları dönüştürerek yeniden hedefleme reklamları kullanarak daha fazla etkileşim sağlamaya teşvik etmek için mükemmel bir araçtır. Mevcut kullanıcıları hedef alarak, reklamlarınız ürününüze veya hizmetinize zaten ilgi gösteren bir kitleye ulaşması nedeniyle dönüşüm olasılığını artırırsınız. Çoğu web sitesi için, dönüşüm oranını ilk ziyaretinizde yalnızca% 2’dir, bu nedenle yeniden hedefleme, başlangıçta dönüşüm sağlamayan ziyaretçilerin% 98’ine ulaşmanıza yardımcı olur. Müşterileriniz nereye giderseniz gitsin, reklamınızı görecekler.

Yeniden Pazarlamanın Faydaları

Sitenizi daha önce ziyaret etmiş kullanıcıları yeniden sitenize yönlendirmek, size aktif bir kitleyi daha düşük bir maliyetle dönüştürme olanağı sağlar. Kuşadası Web Tasarım, dijital paketimizin bir parçası olarak tamamen yönetilen yeniden pazarlama çözümü sunuyoruz.

Neden Biz?

Kuşadası Web Tasarım, dijital paketimizin bir parçası olarak yeniden pazarlama çözümlerini tamamen yöneten sunuyor. Diğer dijital kanallarınızı bilgilendiren ve optimize eden güçlü hedefleme, raporlama sunuyoruz. Kampanyayı kurup yönetmekle kalmıyor, aynı zamanda reklamları da tasarlıyoruz.

WEB TASARIM
DİJİTAL PAZARLAMA
BASKI TASARIM
size nasıl yardımcı olabilirim?

Online ticarete adım atmak ya da kişisel projelerinizi gerçekleştirmek konusunda aklınıza takılan sorular mı var? Bana ücretsiz danışabilirsiniz.

Whatsapp