Web Sitesi Desteği

web-sitesi-destegi

Özellikleri ve işlevleri açısından web sitenize yeni eklemeler yaparak destekleyebilir ve en yeni eğilimleri ve teknolojiyi yakından takip edebiliriz.

Web Sitesi Desteği Neleri İçerir

Web sitenizi teknik açıdan da korumanıza yardımcı olabiliriz.

Açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemleri sürekli olarak güncelliyor ve gelişiyor; buna paralel olarak sıklıkla yeni sürümler var.

Web sitenizi korumamız ve olabildiğince güncel olmasını sağlamak için CMS’nizi izleyip web sitenizde güncellemeler yapacağız.

Bu, en son güncellemeyi uygulayacağımız, ardından tüm işlevlerin çalıştığından ve yeni güncellemenin web sitenizle uyumlu olduğundan emin olmak için web sitesini tamamen test edeceğimiz anlamına geliyor.

Ön uç veya ısmarlama kodun değiştirilmesi gereken herhangi bir sorun varsa, bunu bakım anlaşmamızın bir parçası olarak sizin için yapacağız.

Web sitenizin bu bakımı, web sitesinin güncel ve tamamen korunmasını sağlamak için mevcut kaynağımız olduğunu ifade eder.

Müşteri ve web sitesine olan proaktif yaklaşımımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün iletişime geçin.

Ücreti Nedir?

Bu hizmet için web sitesinin yaşına ve ölçeğine bağlı olarak yılda bir ücret talep ediyoruz. Bunun için önce web siteniz hakkında bir araştırma yapmamız gerekiyor.

WEB TASARIM
DİJİTAL PAZARLAMA
BASKI TASARIM
size nasıl yardımcı olabilirim?

Online ticarete adım atmak ya da kişisel projelerinizi gerçekleştirmek konusunda aklınıza takılan sorular mı var? Bana ücretsiz danışabilirsiniz.

Whatsapp