Tıklama Başına Ödeme PPC

tıklama başına ödeme ppc

Yatırım getirisi arıyorsanız, tıklama başına ödeme ppc, benimsenecek reklam kanalıdır. PPC, son derece ölçülebilirdir ve araştırmanızın ilk adımlarından sürekli optimizasyona kadar kampanyanızdan en iyi şekilde yararlandığımızı garanti eder. PPC, hızlı sonuçlar ve olumlu bir Yatırım Getirisi sağlayabilen çevrimiçi pazarlama kanallarıdır.

Neden Biz?

Pek çok şirket ‘PPC Hizmetleri‘ sunarken, kampanyanızı kimlerin etkin bir şekilde yöneteceğini söyler. Öncelikle, kampanyanız için doğru anahtar kelimeleri belirlemede deneyimli durumdayız – seçimleri, yeterli sayıda alıcıya dönüşen ziyaretçileri çekmenizi sağlamada önemlidir. Doğru kitleye doğru anahtar terimleri kullanarak doğru pazarı hedeflerseniz bir PPC kampanyası faydalı olacaktır. Ayrıca, ziyaretçinin geldiği zaman sitenizin gönderilmesi esastır – emin olmak için sizinle birlikte çalışacağız.

PPC kampanyanızı bütçenize göre uyarlayacağız – reklamlarınızın yalnızca doğru kişilere, doğru zamanda ve doğru fiyata gösterilmesini sağlıyoruz. Kampanyalarınızın yolda ve işler durumda olduğundan emin olmak için size aylık raporlar sunacağız.

PPC Hizmetlerimiz

İlk denetimden optimizasyona kadar, PPC hizmetlerinin tümünü sunuyoruz. Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak şekilde paketleri hazırlamak için işletme hedeflerinize ve bütçelerinize uygun paketler oluşturuyoruz:

Kampanya Kontrolü
Rekabetçi Araştırma
Strateji ve Taktikler
Anahtar Kelime Üretimi
Kampanya Hedefleme
Reklam Tasarımı
Reklam Metni Uzantıları
Yaratıcı Test
Mobil Optimizasyon
Kampanya Genişletme
Optimizasyon ve Test
Raporlama

Google İş Ortağı

Dijital pazar uzmanlarımızın tümü AdWords Uzmanlarıdır ve birçok alanda sertifikalıdır. Kampanyanız için en iyi verim elde etmek için optimize etmesine yardımcı olmak için Google’da belirlenmiş bir ekibe sahipsiniz. Kampanyanızın her zaman en iyi sonuçları almasını sağlamak için çok çalışıyoruz. Bu sadece daha güçlü bir ROI sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda başka hiçbir yerde bulamayacağınız endüstri anlayışını kazanmamızı sağlıyor.

WEB TASARIM
DİJİTAL PAZARLAMA
BASKI TASARIM
size nasıl yardımcı olabilirim?

Online ticarete adım atmak ya da kişisel projelerinizi gerçekleştirmek konusunda aklınıza takılan sorular mı var? Bana ücretsiz danışabilirsiniz.

Whatsapp