Google Analytics

google analytics

Google Analytics, sosyal ağlardan, arama motorlarından, doğrudan ziyaretlerden ve yönlendiren sitelerdeki ziyaretçileri izler. Ayrıca, reklam, tıklama başına ödeme ağları, e-posta pazarlaması ve PDF belgelerindeki bağlantılar da dahil olmak üzere dijital teminat görüntüler.

Google Analytics işime nasıl fayda sağlayabilir?

Google Analytics, web sitenizdeki etkinliği izlemenizi sağlar – sitenizin etkinliğini değerlendirmek ve geliştirmek için paha biçilmez değerdir. Google Analytics, sitenize ulaşmak için insanların neyi aradığına ve web sitenize erişmek için bir bağlantıyı nerede tıkladıklarına dair bilgi sağlayabilir. Google Analytics’in yardımcı olabilecek en basit ancak önemli yollarından biri, sitenizin her ay geçirdiği ziyaretçilerin sayısını izlemektir.

Nasıl Çalışıyor?

Google Analytics’in nasıl çalıştığına ilişkin bir örnek şöyledir: Potansiyel müşterilerin web sitenize bir bağlantı içeren bir veritabanına bir e-posta gönderirsiniz. Google Analytics, kampanyayı ve sitedeki herhangi bir etkinlik artışını izler. Bu, kampanyanızın etkinliğini ve rafine edilmesini nasıl belirleyebilmenize yardımcı olabilir.

Kuşadası Web Tasarım Size Nasıl Yardımcı Olabilir?

Kuşadası Web Tasarım, web sitenizde Google Analytics’i ve diğer adli araçları kullanarak ayrıntılı raporlar sunar. Ziyaretçileri izlemek ve pazarlama kampanyalarını değerlendirmek için Analytics‘i kullanarak çok fazla pratik deneyime sahibiz. İyi istihdam edilen analitik araçların sunduğu detaylı bilgilerden tam olarak yararlanarak ziyaretçileri anlayabilir ve pazarlama faaliyetlerinizi daha fazla satış yapmak için hassaslaştırmanıza yardımcı oluruz.

WEB TASARIM
DİJİTAL PAZARLAMA
BASKI TASARIM
size nasıl yardımcı olabilirim?

Online ticarete adım atmak ya da kişisel projelerinizi gerçekleştirmek konusunda aklınıza takılan sorular mı var? Bana ücretsiz danışabilirsiniz.

Whatsapp