E-Ticaret - Çevrimiçi Pazarlama

e-ticaret

E-ticaret şimdi şu anda yaşadığımız rekabet ortamında başarılı kalmayı isteyen herhangi bir işletme için zorunludur. İşletmeler, kendilerini tuğla ve harç deposundan çok daha fazla çevrimiçi iş ortamında buluyor. Kredi kartı ödeme işlemleri, sanal alışveriş arabaları ve kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimleri, müşterileriniz için çok daha keyifli bir deneyimdir. Ürün ve hizmetlerinizi global bir pazara sunma kabiliyeti, başarı şansınızı artıracaktır.

İster dönüşümlerinizi iyileştirmek isteyen kurulu bir e-ticaret şirketi veya çevrimiçi satışın erken aşamalarında olun, size yardımcı olabiliriz.

İnternet, e-posta ve sosyal medya aracılığıyla ticaret büyük bir potansiyel sunmaktadır. Son yirmi yılda ortaya çıkacak büyük işletmelerin çoğu İnternet tabanlı ve ürün ve hizmetlerini deneyimlemenin ve satın almanın çığır açan yollarına öncülük etti.

Dünya daha teknik meraklı ve talepkar hale geldiğinde; arama motorları giderek değiştirilebilir hale geliyor, artan rekabet geliyor ve e-ticaret işletmelerinin dinamik olmasına duyulan ihtiyaç

E-ticaret siteleri tasarlamak ve oluşturmak konusunda deneyimliyiz ve size farklı seçeneklerle gezinmeye ve sundukları potansiyeli göstermeye hazır bir ekip ekibimiz var.

Neden E-Ticaret?

Standart bir şirket web sitesi yalnızca şirketiniz hakkında bilgi sağlarken, bir E-ticaret sitesinin tasarımı ve geliştirilmesi, ürün bilgisi, ürün arama, sipariş işleme, ödeme sistemleri ve daha fazlası gibi ürünlerin, müşterilerin, siparişlerin ve diğer özelliklerin bir veritabanını içerir.

Gösterişli multimedya ve profesyonel tasarım ekleme yeteneği, müşterileri web sitenize çekmek ve tutmak için gerekli özelliklerdir. Tuğla ve harç binalarının aksine, E-Ticaret sitelerinin hiçbir fiziksel perakende mağazasına, mağazayı yönetmek için herhangi bir insanın çalışmasına ve malınızın bakımı konusunda endişelenmesine gerek yoktur.

İşletmenizin başarısını sağlayan E-ticaret web siteleri oluşturuyoruz

Kuşadası Web Tasarım‘ın geliştirdiği her E-ticaret mağazası, müşterinize benzersiz ve hoş bir deneyim sunar. Göz alıcı tasarımı ve sezgisel ve işlevsel bir web sitesinin öneminin farkındayız.

E-ticaret geliştirme ekibimizle birlikte çalışarak, tüm web sitesi E-ticaret mağazaları birinci gün işinize hazırdır. Sitelerimiz ürünlerinizi listeler, müşterilerin kredi kartlarını şarj eder ve aynı gün gönderir. Fedex, UPS, USPS ve DHL ile üçüncü taraf nakliye teknolojileri sağladık, böylece siparişiniz sitenize yerleştirildiğinde nakliye bilgileri ve ücretler otomatik olarak seçtiğiniz taşıyıcıya gönderilecektir. Zaten kullanabileceğiniz belirli bir gerçekleştirme şirketi ile çalışabilir ve faturalandırmadan gönderime kadar tamamen otomatik bir çözüm sunarız.

Kuşadası Web Tasarım’da, oluşturduğumuz alışveriş sepetlerinin tamamı özeldir ve üçüncü taraf alışveriş sepetlerini asla kullanmıyoruz. Geliştiricilerimiz her bir kod satırını bilir, böylece sitenizin güncellenmesi veya bir hata düzeltilmesi söz konusuysa hemen her ikisini de sağlayabiliriz.

E-ticaret Alışveriş Sisteminin Özellikleri

Özel alışveriş sepetim tasarımlarımız komple E-ticaret çözümleri sunar. Müşterilerimiz mağazalarını hızlı ve düşük maliyetle işletmeyi bekleyebilir. Ürün listeleme, resim yükleme, ürün açıklamaları yapma, promosyon kodları, hediye sertifikaları, SSL Sertifikaları ile güvenli işlemler, indirimli fiyatlandırma, müşteri fiyatlandırma seviyeleri, envanter yönetimi, renkler için SKU’lar ile ürün hazırlama olanağı sağlayan CMS ve mağaza yönetim araçları sunuyoruz ve boyut kombinasyonları, katalog yönetimi, bülten yönetimi, müşterilere ve mağaza yöneticilerine siparişler verildiğinde otomatik e-posta bildirimleri.

E-ticaret Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Profesyonel, tam özellikli bir E-ticaret sitesi olması yeterli değildir. Siteyi pazarlayabilmeniz, yeni ziyaretçiler çekmeniz ve müşteri tabanınızı büyütmeniz gerekecek. Sitenizin arama motorları için optimize edilmesi, bağlı programlarla entegre olması, iş dünyasına girmesi için Google, Yahoo, Amazon vb. Ürünlerin alışveriş ürünleri tedarik etmesi gerekir. Kuşadası Web Tasarım, Google Analytics‘i, ürünleriniz, trafik, anahtar kelimeler, dönüşümler, alışveriş sitesi sepetiniz için abartısız ve çok daha fazlasıyla ilgili değerli bilgiler sağlayan E-ticaret projelerimize de entegre eder.

WEB TASARIM
DİJİTAL PAZARLAMA
BASKI TASARIM
size nasıl yardımcı olabilirim?

Online ticarete adım atmak ya da kişisel projelerinizi gerçekleştirmek konusunda aklınıza takılan sorular mı var? Bana ücretsiz danışabilirsiniz.

Whatsapp