E-Mail Pazarlama

e-mail pazarlama

Marka bilinci oluşturma, güven inşa etmek veya yeni ve mevcut müşterilere satış yapmak istiyorsanız, e-posta pazarlamasının size sunacağı çok şey olabilir. E-posta pazarlaması, mevcut müşteri veritabanınıza veya üçüncü taraf veritabanı sağlayıcılarından satın alınan potansiyel müşterilerin listelerine iletilebilir.

E-Mail Pazarlaması Nedir?

E-posta pazarlaması, doğrudan e-posta gelen kutularına gönderilen çekirdek, hedefli kampanyalardır. E-postalarınıza girdiğiniz bültenleri, yarışmaları ve tavsiyeleri düşünüyorsanız, bunlar e-posta pazarlamasına örnektir. Ana amaç, kullanıcıların, yeni müşterilerin, mevcut müşterilerin, potansiyel müşterilerin vb. Belirli gruplarını hedeflemektir. Mesajınızı yazdırma ve posta gönderme maliyetini azalttığınızdan ve hızlı bir şekilde maliyet etkin olduğundan mesajınızı iletmenin mükemmel bir yöntemidir.

Faydaları Neler?

Mesajınızı, kendi benzersiz şekilde, doğrudan gelen kutusuna göndermek için fırsat kaçırılmaması gerekir. E-posta pazarlaması, tüm organizasyonları iyi tasarlanmış bir kampanyanın pazarlama stratejilerinin bir parçası haline getirebileceğini düşünmeye teşvik ettiğimiz için güçlü bir araç olabilir.

Neden Kuşadası Web Tasarım E-Mail Pazarlaması?

Deneyim. Seçkin sonuçlar elde etmiş bazı şaşırtıcı e-posta pazarlama kampanyaları tasarlama ve oluşturma konusunda bir geçmişe sahibiz. Kuşadası Web Tasarım yüzlerce e-posta kampanyası üretmekte ve her yıl yüz binlerce e-posta göndermekteler. Göz alıcı tasarımın ve kampanyanın sonuçlarını yorumlama becerisinin birleşimi bizi birbirinden ayırır. Gönderdiğimiz her e-postadan öğrenir ve başarı şansını artırarak sonraki kampanyaları sürekli iyileştirir ve geliştiririz.

Nasıl Yapıyoruz

Kuşadası Web Tasarım e-posta sistemimiz, kaç kullanıcın e-postayı açtıklarından, kaç kullanıcı tarafından kampanyanıza tıkladıklarından, kaç kişinin e-postanın hangi tarayıcıya abone olduğuna kadar sizin en iyi dönüşüm şansını elde etmek için müşterileri hedeflemenin en iyi yollarını yönlendiren her adımda sizinle birlikte olacağız. Ayrıca, kampanyalarınızı bütçenize uyarlayacağız, böylece reklamlar doğru kişilere doğru yerde ulaşacak.

WEB TASARIM
DİJİTAL PAZARLAMA
BASKI TASARIM
size nasıl yardımcı olabilirim?

Online ticarete adım atmak ya da kişisel projelerinizi gerçekleştirmek konusunda aklınıza takılan sorular mı var? Bana ücretsiz danışabilirsiniz.

Whatsapp