Duyarlı Web Site Tasarımı

responsive-web-tasarim-page

Duyarlı Web Sitesi Tasarımı, onları görüntüleyen cihaz tarayıcısının ekran boyutuna otomatik olarak tepki veren akışkan ızgaralı web sitelerinin oluşturulmasıdır. Bu, cihaz türüne göre değişen navigasyon formatlarına sahip içeriği kolay görüntülemeyi amaçlamaktadır. Diğer amaçlar arasında, yeniden boyutlandırma, kaydırma ve kaydırma boyutlarının azaltılması yer alıyor; bununla birlikte, tabletlerde ve mobil cihazlarda kaydırma ve kaydırma yaygın şekilde kabul görmeye başladı.

Neden Duyarlı Web sitesi?

Duyarlı bir web sitesini benimsemenin ana sebepleri, bir web sitesinin hedefleri üzerinde – kullanışlılık, içerik, arama motoru görünürlüğü ve dönüşüm optimizasyonu – sağladığına inandığımız farklı yönlere yayılmıştır.

Bu, bir web sitesi (ve bir içerik yönetim sistemi) ile, web sitesi ziyaretçileri için farklı bir kullanılabilirlik mekanizmaları sunabileceğiniz anlamına gelir. Örneğin geniş ekranlı bir monitörde, aynı web sitesi bir iPhone’a ölçeklendiğinde geniş ekranlı fotoğraf ve mega menüye sahip olmayı seçebiliriz.

Duyarlı bir tasarım ile, müşterilerinizden web sitenize ne şekilde girdiklerine bakılmaksızın, web sitenizin bilgilerini tam olarak görmesini sağlayacak şekilde, masaüstünden mobil cihaza uzanan bir içeriğin bulunmamasını sağlayabiliriz.

2015 yılının önemli Google güncellemesi Mobilegeddon – endüstri uzmanları – Google’ın, giderek genişleyen algoritma değişiklikleri listesine duyarlı web sitesi geliştirme eklediğini gördü.

Duyarlı web sitelerini nasıl sunabiliriz?

Kullanıcı arayüzü planlama ekibimiz, içeriğin cihazlar arasında kesintisiz bir şekilde yayınlanmasını ve web sitenizin kullanılabilirlik perspektifinden bakıldığında, müşterilerinizin web sitenize nereden, nasıl veya ne zaman eriştiği önemli değil, tutarlı bir deneyim sunar.

En Son Teknolojiler

En yeni teknolojiyi kullanarak; HTML5, CSS3, Javascript ve Jquery; ön uç geliştiriciler, cihazlarda yanıt veren arama motoru dostu mobil uyumlu web siteleri oluşturuyoruz.

WEB TASARIM
DİJİTAL PAZARLAMA
BASKI TASARIM
size nasıl yardımcı olabilirim?

Online ticarete adım atmak ya da kişisel projelerinizi gerçekleştirmek konusunda aklınıza takılan sorular mı var? Bana ücretsiz danışabilirsiniz.

Whatsapp