Dijital PR

dijital pr

Dijital PR bugünün başarılı pazarlama stratejilerinin temel bir parçasıdır. Kuşadası Web Tasarım Dijital pazarlama ekibimizle yakın işbirliği içinde çalışarak doğru kişileri doğru yerde ve doğru yerde kullanan çevrimiçi kampanyalar oluşturuyoruz.

Halkla ilişkiler ve çevrimdışı bir marka ve itibar inşa edebilir, fikirleri şekillendirebilir ve nüfuz unsurlarını etkileyebilir. Bu etkinlikten bir satış dönüşümü görmek için PR, şirket web sitesini kampanyanın kalbine koymalı ve trafiği arama, seçilen basın makaleleri bağlantıları ve tavsiye gibi sosyal medya yoluyla yönlendirdiği bir içerik merkezi yapmalıdır.

Medya bilinci oluşturmak, akranlar arasında itibar oluşturmak veya sponsorluklarla yüksek imaj sağlamak istiyorsanız, çok kanallı PR, konseptten kapsama alanına kadar çalışan bir paket sunuyor. Kuşadası Web Tasarım‘ın entegre bir yaklaşımı var, bu da tam pazarlama karmasını sağladığımız anlamına geliyor. Tutarlı bir plana sahip olmak, bir PR kampanyasının başarısının özünü oluşturur.
Marka görüntüsü yalnızca kısmen sizin söylediğinizle oluşturulur; daha da önemlisi, müşteriler gerçekte yaşadıklarından yaratılmıştır.

Medya ilişkilerinizi, kitlenizin dijital peyzaj boyunca dinlediği etkileyicilerle birlikte çalışarak ve sizin adınıza ilişkiler geliştirerek kullanıyoruz. Dijital PR kampanyamız, doğru kişilerin markanız hakkında ve mesajlaşmak istediğiniz mesajlarla alakalı olmasını sağlamak için tamamen hazırlanmıştır.

Dijital PR yalnız olarak çalışmaz. Oluşturulan yüksek kaliteli bağlantılar yoluyla alan yetkisini iyileştirirken SEO gibi kanallar aracılığıyla birçok avantajın yanı sıra sosyal medya topluluğunuz ve ilişkili erişim yoluyla da faydalar göreceksiniz.

Araştırma

Tüm kampanyalarımız, kitle izlenimi ve araştırması temelinde oluşturulmuştur. Şirket içi araçlarımızı ve yazılımlarımızı kullanarak, gerçekten kitlenizi anlamaya başlarız; yani, kitlenize ulaşmak için nerede ve ne zaman çevrimiçi görülmeniz gerektiğini ve tam olarak hangi içeriğin en iyi nişanı alacağını biliyoruz.

Medya ilişkileri

Kuşadası Web Tasarım olarak, müşterilerimize fayda sağlamak ve sonuçta kitlenizin ilgi çektiği yayınlarla bağlantı kurmak için kapsamlı PR ilişkileri geliştirir ve sürdürürüz.

Ölçüm ve Raporlama

Tıpkı tüm dijital pazarlama uygulamalarımız gibi pazarlama hedeflerinizin de herhangi bir kampanyanın merkezinde olduğunu garanti ederiz. Müşterileriyle KPI’lerine ulaşmak ve kampanyanın sürükleyici verilerini sunmak için yakın işbirliği içerisindeyiz.

Hizmetler

Olumlu basın ve blog kapsamı hacmi
Editörce anahtar mesaj dağıtımı
Sesin paylaşımı
Alan adınıza markalı arama trafiği
Yönlendirme trafiği artışı
Sosyal medyadan sevk oranı
İlan hacimleri

WEB TASARIM
DİJİTAL PAZARLAMA
BASKI TASARIM
size nasıl yardımcı olabilirim?

Online ticarete adım atmak ya da kişisel projelerinizi gerçekleştirmek konusunda aklınıza takılan sorular mı var? Bana ücretsiz danışabilirsiniz.

Whatsapp