Dijital Pazarlama Stratejisi

dijital pazarlama stratejisi

Dijital pazarlama stratejisi, yalnızca, yayınlanabilir ürünler için doğru bir strateji varsa etkili olur. Dijital pazarlama ekibimiz; SEO, içerik pazarlaması, tıklama başı ödeme pazarlaması, yeniden hedefleme, e-posta pazarlaması, satış ortağı pazarlaması, çevrimiçi tanıtım, kalite bağlantı kurma, sosyal medya reklamcılığı, sosyal medya kampanyaları ve dönüşüm optimizasyonu dahil olmak üzere dijitalin tüm alanlarında beceri setlerini bir araya getirmektedir.

Önerilerinizi ekibinizin bir uzantısı olarak yaparız ve yalnızca sizin için gerçekten iyi olacağını düşündüğümüz önerileri yaparız.

Sizin için neyin işe yarayacağı konusunda dürüstüz ve bunun mümkün olmadığı bir günde sizi en üst seviyeye çıkaracağına dair çalışacağız.

Hedeflerinize ulaşmaya ve dijital varlığınızı önemli ölçüde geliştirmeye adamış sözler yapacağız.

Dijital pazarlama stratejilerinden neler bekleyebiliriz:

Sektörünüzü Anlama

Sizi tanımak, izleyici gruplarınızı, endüstrinizi (ve rakiplerinizi) tanımak için bir toplantı yapacağız.
Bize nerede olduğunuzu ve dijital pazarlamanızla birlikte olmak istediğiniz yeri anlattıkça, size bu konuda ki stratejilerimizi sunacağız.

Seo ve Dijital Pazarlama Denetimleri

SEO ve dijital pazarlama denetimleri, yeni müşterilerimizin çoğuna başlamak için iyi bir yerdir.

Derin bir SEO denetimi sunarak web sitenizdeki olası sorunları, dijital pazarlamayı ortaya çıkarabilir ve bunları çözecek bir strateji planlayabiliriz.

Web sitenizin nerede yanlış gittiğini anlamak için genellikle profesyonel yardıma gereksinim vardır.

Önceki zayıf SEO uygulamaları hızlı sonuçlar verebilir ve aniden Google yeni bir güncelleme yayınlar ve kuruluşlar sıralamalarını düşürdüklerini ve trafik düzeylerinin (ve dönüşümlerin) tükendiğini görüyorlar.

Bu tanıdık geliyor, bir SEO denetimi bizim için ilk öneri olacaktır.

Uzman yazılımları kullanarak, web siteniz cezalandırıldığında tam anlamıyla zamanınızı belirleyebiliriz ve en önemlisi nedenini belirleyebiliriz.

SEO denetim çalışmamız, web sitenizin teknik özelliklerini anlamak ve bunun tam bir değerlendirmesini yapmak için daha da ileri gider.

Web sitenizi tekrar yoluna koymak için en iyi uygulama tekniklerini sunmaya çalışabiliriz.

SEO denetimimiz, web sitenizi tamamen araştırmamızı ve mevcut sonuçların somut nedenlerini sağlamamızı sağlayacaktır.

Uzun ve Kısa Vadeli Hedeflerin Belirlenmesi

Sonuçlar ve zaman çerçeveleri, pazarınızın ne kadar rekabetçi olduğuna bağlı olacaktır – ticari anlayışa dayalı kısa ve uzun vadeli hedefleri kabul etmek için sizinle birlikte çalışacağız.

Temelleri Belirleme

Temel bilgilerin doğru bir şekilde elde edilmesine ve temellerini atmamıza inanıyoruz, SEO ve dijital pazarlama denetimimiz başlangıçta web sitenizde yapılması gerekenleri bize gösterecektir.

Teknik SEO ve içerikten anahtar dönüşümlü aramaya kadar bir dönüşümle sonuçlanacak bir eylem.

Uygun Kanalların ve Tekniklerin Geliştirilmesi

Temel bilgiler yapıldıktan sonra, dijital pazarlama karmasına ücretsiz ve izleyici gruplarınız için uygun olan kanalları öneririz.

Kanallar, içerik pazarlaması, kaliteli bağlantı kurma, tıklama başına ödeme pazarlama, yeniden hedefleme, e-posta pazarlama ve sosyal medya pazarlaması olabilir.

Sık raporlama Ve İyileştirme

Müşterilerimizle uzun vadeli ilişkilere inanıyoruz ve bu teslimat konusundaki kararlı yaklaşımımızın bir sonucudur.

Bir kampanyanın ilk kurulumundan sonra, sonuçları aylık olarak rapor eder ve kampanyalarımızı hassaslaştıracak tavsiyelerde bulunuruz.

Not:

Bir SEO denetimi ve stratejik dijital pazarlama planında size nasıl yardımcı olabileceğimizi konuşmak için bizi arayın.

WEB TASARIM
DİJİTAL PAZARLAMA
BASKI TASARIM
size nasıl yardımcı olabilirim?

Online ticarete adım atmak ya da kişisel projelerinizi gerçekleştirmek konusunda aklınıza takılan sorular mı var? Bana ücretsiz danışabilirsiniz.

Whatsapp