Baskı Tasarım Hizmetlerimiz


Broşür Tasarımı

Broşür Tasarımı

Etkileyici görüntü ile sözcüklerle etkileşim kuran tasarımları kullanarak olabildiğince etkili, pazarlamanızı kolaylaştıracak sansasyonel broşürler hazırlıyoruz.


Fotoğraf & Video Üretimi

Fotoğraf & Video Üretimi

Kısa videonuzun beklentilerini aşan, etkili ve iyi planlanmış, ihtiyaç ve konumlara esnek olan fotoğraf ve video sunma konusunda hizmet veriyoruz.


Grafik Tasarımı

Grafik Tasarımı

Grafik tasarım ekibimiz öncelikle sizden bir kısa bilgi alacak ve işinizi ve hedeflerinizi anlamak için çalışacaktır. İlk konseptlerden, baskıya hazır sanat eserlerini tamamlamak için hareket edeceğiz.


Kartvizit Tasarımı

Kartvizit Tasarımı

İster kabartma, sıvama, yarı şeffaf plastik , ister tuale fantazi, katlamalı, şeffaf plastik, kraft, kare ya da özel kesim kartvizit tasarımlarınızı kaliteli ve uygun fiyata hazırlıyoruz.


Logo & Marka Tasarımı

Logo & Marka Tasarımı

Markanız, kurumsal kişiliğinizin özünü tasarım yoluyla yakalamak, logoları önemli ve unutulmaz kılar. Yeni bir logo geliştirirken, kuruluşunuzun neyi sunduğuyla ilgili derin düşünmek önemlidir.


Reklam Ürünleri

Reklam Ürünleri

Başarılı çevrimiçi ve çevrimdışı reklamcılık kampanyaları, onları etkili hale getirmek için hem pazarlama bilgisi hem de yaratıcı yeteneklere ihtiyaç duyar.

Logo, marka, kurumsal literatür, prospektüsler ve reklam kampanyaları gibi bir dizi tasarım hizmeti sunuyoruz.

Okullardan perakendecilere, spor yönetiminden gıda sektörüne kadar geniş bir yelpazede sektörlerden organizasyonlarla çalışmanın tadını çıkarıyoruz. İster yeni bir logo yaptırmak ya da eski bir logoyu yeniden oluşturmak,  kurumsal bir broşür ya da ulusal bir reklam kampanyası oluşturmak istiyorsanız bizi arayın.

baski-tasarim-3

Kartvizit broşür logo promosyon ve diğer ürünlerimiz hakkında bilgi ya da fiyat almak için arayınız

Whatsapp