Amazon kendi YouTube servisini yayınladı

Amazon’a giriş yaparken, hangi web sitesinde olduğunuzu kontrol etmek için iki katına çıkmanız gerekebilir. Hayır, delirmeyeceksin ve YouTube dünyasına rastlamış değilsin. Buna rağmen, geçici olarak şaşkına çevrenseniz anlaşılabilir olur. thinkBRITE, reklamları destekleyecek şekilde tasarlanan yeni hizmetin duyurusunu paylaştı: “Amazon hesap sahipleri orijinal veya kendi lisanslı videolarını Video Direct hizmetine yükleyebilir, Seattle merkezli çevrimiçi perakendeci. Bu kullanıcılar, videolarının herkesin ücretsiz olup olmadığını, kiralayabilecekleri veya sahip olabilecekleri, bir abonelik kanalı aracılığıyla sundukları veya Amazon’un yılda 99 dolarlık bir Prime paywall’unun arkasında bulunup bulunmadıklarını belirleyebilirler. “Böylece, izleyiciler ya ücretsiz içerik izlemek ya da yayınlamak için satın alabilirler reklamlarla ticari olarak desteklenmektedir.

Vietnam Tours, Halong Cruise Tours, Indochina Tours -World Mate Travel offer Vietnam Tours, Halong Cruise Tours, Indochina Tours,Daily Vietnam Tours, Travel Vietnam, Vietnam Daily Tours, Laos Tours, Package Vietnam Tours

Amazon, 95 milyon benzersiz ziyaretçiden oluşan zengin bir kitleyi cezbetmektedir. Şirketler ayda 39,99 dolardan çevrimiçi olarak ürünlerin reklamını yapabilir, bunun üzerine ek satış ücretleri alınır. Pazarlamacılar için – bir markanın küresel ölçekte farkındalığını artırmak için iyi bir hamle. Ayrıca, Google’ın kendi YouTube’una rakip olmanın bir adımı. Profesyonel Amazon hesabınızdan, videoları web sitesine yükleyebilir ve videonun telif ücreti üzerindeki kar da dahil olmak üzere reklamcılık potansiyelinden faydalanabilirsiniz. Amazon orijinal dizisine benzer şekilde, Amazon Video Direct hizmeti orijinal veya lisanslı videolar göndermenizi sağlar. Bloomberg.com, işletmelerin ödüllerini kazanmak için bu imkandan faydalanmak için nasıl hedeflendiğini tekrarladı: “Seattle merkezli e-ticaret devi, hizmetin” profesyonel video üreticileri “için tasarlandığını söyledi ancak tek şartı videoların yüksek çözünürlüklü ve işitme engelli kişiler için altyazı var. ”

Green Valley Nepal

Amazon’un başarısı yükselmeye devam etti. 2015 itibarıyla, Amazon Prime üyeliğini alan abone sayısı% 35 arttı. Ayrıca, Tüketici İstihbarat Araştırma Ortakları, Amazon Prime’ın şu anda 54 milyon ABD abonesi olduğunu ve tüm Amazon kullanıcılarının% 47’sinin üyeliği için ücretli olduklarını keşfetti. HowStuffWorks, Condé Nast Entertainment, Samuel Goldwyn Films ve Pro Gitar Dersleri gibi şirketlerin içeriği sitede bulunabilir. Amazon The Guardian gibi yayıncılar ve StyleHaul ve Mashable gibi dijital sitelerle de çalışıyor.

Trekking Company in Nepal | Nepal Travel Guide | Nepal Tour Agency Higher Limits Trek & Expedition is one of the highly recommended trekking company in Nepal for Adventure Trekking, Tours, Sightseeing and many others outdoor activities.

Buna ek olarak, müşterilerin işletmeler ve yayıncılarla gerçek zamanlı formatta iletişim kurabilmesi için, Twitch’un canlı yayın hizmetleri, canlı yayın seçeneklerini sunmak için uygulanacak. Dahası, Amazon, Aylık 1.000.000 Dolar’ı Amazon Video Direct başlıklarını gerçekleştiren Top 100’e dağıtmayı kabul etti. Bonus, akıştan hesaplanan geliri (kiralanmış veya satın alınmış olsun) artırmak için müşteri katılımına ve reklam gösterimlerine dayanır.

PROMARK PREFERRED Global Search Network. Promark Preferred is an International “Specialists Only” Real Estate Agent Directory.
We List, Market and Refer Specialist Agents Worldwide and are Hiring
 Online Marketing Coordinators.

Sadece Amazon, fiyatlarını düşürmek ve orijinal ve yeni içeriği sık sık temel alarak Netflix’e bağlamakla kalmıyor aynı zamanda YouTube modeliyle rekabet etme konusundaki manzaralarını belirliyor. YouTube, halen video yüklemek ve paylaşmak için kabul görmüş ve üretken bir platform olmasına ve müzik videolarını, TV dizilerini ve filmleri reklamlar ile taramanın yanı sıra Amazon Video Direct özelliğinin YouTube’un sahip olduğu aynı statüye ulaşması biraz zaman alacaktır.

Rafting in Nepal: Whitewater Rafting Adventure Nepal. Mountain River Rafting offers rafting in Nepal, kayaking, Canyoning, trekking, Whitewater rafting Adventure, paragliding, bunjee jump,hiking, tours

Tartışılmayan şey, birincil bir marka altında ışık altında bir isimle daha geniş kitleye ulaşma fırsatı!Whatsapp